EMLAK DANIŞMANLARI MESLEKİ YETERLİLİK BELGELENDİRMESİ İÇİN BÜYÜK HİZMET

23 / 01 / 2019

universal_hurriyetemlak1.jpg

Bilindiği üzere Ticaret Bakanlığımızca yayınlanan Taşınmaz Ticareti Hakkındaki Yönetmelik uyarınca tüm Emlak Danışmanlarının Mesleki Yeterlilik Belgesi almaları konusunda zorunluluk getirilmiştir.

Emlak Danışmanlarının belgelendirme sürecinde Universal Belgelendirme ile emlak sektörünün en önemli dijital platformu olan Hürriyet Emlak arasında işbirliği projesi başlatılmıştır.

Proje kapsamında Hürriyet Emlak mevcut üyeleri veya Hürriyet Emlak üyesi olmak isteyen Emlak Danışmanları için çeşitli kolaylıklar ve destekler sunmaktadır.

Hürriyet Emlak tarafından sunulan destekler aşağıda gösterilmiş olup ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Yeni müşteriler için

Mevcut müşteriler için

Sınav Giriş Haklı Üyelik Paketi:   Yeni üyelik ve yenileme üyeliklerinde geçerli 1 adet Mesleki Yeterlilik Belgesi başvuru ücretinizi Hürriyet Emlak karşılıyor.

Mesleki Yeterlilik Sertifikalı Turbo Paketi: 1 adet Mesleki Yeterlilik Belgesi Başvuru Hakkı + 5 Adet 1 Hafta Öncelikli Listeleme 2.395 TL yerine 1.200 TL.

Turbo Hediyeli Sınav Giriş Hakkı: Mevcut üyeliğinizle Hürriyet Emlak üzerinden oluşturacağınız belgelendirme taleplerinizde 897 TL değerinde 3 Adet 1 Hafta Öncelikli Listeleme Turbo Hediye ediyor.

 

Mesleki Yeterlilik Sınavına Hürriyet Emlak’ın sunduğu desteklerle girmek için Universal Belgelendirme yetkilileriyle (0216) 540 10 01 nolu hattan görüşme sağlayabilir veya bilgi@universalbelgelendirme.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz 

Universal Belgelendirme bu işbirliği kapsamında ülke geneline yayılmış sınav ve belgelendirme hizmetlerini Hürriyet Emlak üyesi Emlak Danışmanlarımıza başvurularından itibaren en kısa sürede (Başvuru tarihinden itibaren 15 gün içerisinde – Bulundukları şehirde 10 kişilik başvuru bulunması halinde bulundukları şehirde, Bulundukları şehirde 10 kişilik başvuru bulunmaması halinde ise kendilerine en yakın şehirdeki sınav merkezinde) sınav açmayı ve sınavlara dair sonuçları sınav tarihinden itibaren 10 gün içerisinde açıklamayı taahhüt etmektedir.

İşbirliği projesi kapsamında Universal başvuruda bulunan Emlak danışmanlarına belge alma garantisi vermediğimizi, diğer adaylarla aynı şartlarda sınava alınacaklarını yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek adına ifade etmek isteriz.

Kamuoyuna Saygılarımızla duyurulur.

TÜM HABERLER

E BÜLTEN

Bültenimize kayıt olun haber ve duyurularımızdan ilk siz haberdar olun.